Перше і головне - для міжнародних покупців немає жодних обмежень чи спеціальних умов. У них є такі ж права і привілеї, як і у громадян США, при купівлі нерухомості в будь-якому місці США (включаючи Флориду).

 

I. Здійснення покупки

 

bigstock-man

При придбанні нерухомості у Флориді, Вам потрібно буде подолати декілька етапів:

 

1. По-перше, Ваш юрист пояснить Вам нюанси імміграційного законодавства та податкові наслідки придбання нерухомості у Флориді. На цьому етапі також варто задуматися про способи фінансування Вашої покупки. Завжди доречно мати кошти під рукою до перегляду будинків, виставлених на продаж, щоб Ви знали, на що можете розраховувати.

 

2. Щойно Ви знайшли будинок, який продається, потрібно залишити невеликий «депозит довіри» в розмірі близько $1,000 і підписати попередній договір, щоб зарезервувати цей варіант. Варто внести в договір положення про те, чи повертається «депозит довіри» в тому випадку, якщо продаж будинку не відбудеться.

 

3. Підписання договору купівлі-продажу. Після підписання попереднього договору Ви переходите до підписання повного договору купівлі-продажу нерухомості у Флориді. На цьому етапі спеціальному агенту-розпоряднику оплачується повний депозит у розмірі близько 10% вартості проданого будинку. У цьому випадку також обумовлюються певні гарантійні положення, які допоможуть Вам вийти з ситуації, якщо в подальшому виявляться проблеми з цією нерухомістю. Як приклад такої ситуації можна навести залежність угоди від обстеження будинку і звіту про наявність термітів (життєво важливо, якщо мова йде про Флориду).

 

4. Робота агентів з перевірки права власності. Агенти з перевірки права власності перевірять всі угоди по зміні права власності, підготують необхідні документи щодо передачі нерухомості та переконаються у відсутності боргів і проблем з володінням власністю. Вони також призначать дату завершення угоди із продажу вілли або іншої нерухомості і здійснять всі інші дії, які в Європі виконував би нотаріус. Нотаріус в сонячному штаті залучається тільки тоді, коли нерухомість купується за рахунок іпотечного кредиту США.

 

5. Укладання. Укладання угоди означає певний час, коли Продавець готовий передати власність (без обтяжень), а Покупець має в розпорядженні усі кошти, які необхідно сплатити. Під час укладання, Покупець оплачує об'єкт, роботу з перевірки права власності та інші витрати компанії, що проводить операцію, окрім вартості самої покупки. Вартість укладання починається приблизно від $1,000 і може досягати десятків тисяч для дорогих об'єктів. Для більшості квартир, вартість висновку можна очікувати в розмірі $4,000.

 

При укладанні угоди, коли власність передається новому власнику, йому не обов'язково бути присутнім в США. Замість цього, новий власник може видати своєму представнику довіреність на укладення угоди від його імені. Це досить поширена практика, зручна для покупця, якщо він не хоче приїжджати в США для укладання угоди.

 

II. Витрати на власність

 

sharing-vacation

Коли Ви купуєте власність в будь-якій місці світу, на Вас чекають неминучі витрати, і Ваш будинок у Флориді - не виняток. Існують юридичні витрати, реєстраційні збори, податки та інші збори, пов'язані з придбанням нерухомості у Флориді. Їх потрібно враховувати при покупці.

 

1. Первинні витрати. У більшості випадків, депозиту в розмірі кілька тисяч доларів в якості жесту доброї волі буде достатньо, щоб зарезервувати віллу або іншу нерухомість у Флориді і зафіксувати ціну. Після цього Ви підписуєте повний договір купівлі-продажу нерухомості та розміщує 10% депозит в агента-розпорядника. Вам також потрібно буде оплатити всі витрати з пошуку нерухомості, наприклад, послуги брокера покупця.

 

2. Юридичні витрати і перевірка права власності. Наймати юриста при купівлі будинку у Флориді не обов'язково. Проте, оскільки нерухомість - це суттєва інвестиція, дуже важливо знайти юриста, відмінно підкованого в тонкощах законодавства, що регулює операції з нерухомістю у Флориді.

 

Якщо не вдаватися до послуг юриста, потрібно залучати компанію з перевірки прав власності. Такі компанії перевіряють, чи є продавець законним власником вілли або іншої нерухомості, і страхують її від домагань третіх сторін. Оцінювачам, ще відомим як інспектора нерухомості, платить покупець. Комісія агентів з нерухомості в розмірі 6% сплачується продавцем.

 

В цілому, 2% від вартості купівлі будинку у Флориді потрібно додати в якості юридичних і страхувальних витрат. Якщо Ви купуєте із залученням іпотеки, додайте 3% від вартості нерухомості на адміністративні витрати.

 

3. Податки

 

Податок з продажу у Флориді справляється у розмірі 6%, але деякі округи можуть додавати зверху 1,5% додаткового збору при продажу нерухомості. Власники вілл у Флориді повинні платити регулярний податок на нерухомість, який стягується за минулий рік. Податок на нерухомість становить від 1% до 3% від вартості об'єкта щорічно.


4. Витрати на укладання угоди

 

Є й інші послуги, які потрібно сплатити при придбанні будинку у Флориді, такі, як огляд на наявність термітів, гербові збори, передача власності та здійснення угоди. Витрати на укладення додадуть ще 2% до вартості Вашого будинку.

 

III. Підводні камені

 

housing-market

Законодавство, що регулює операції з нерухомістю та оподаткування, у Флориді досить заплутане, і Вам, як іноземцеві, краще завжди працювати з юристом. На додаток до супроводу процесу покупки і консультаціям по уникненню можливих проблем, послуги юриста надзвичайно корисні в податкових та імміграційних питаннях.

 

Одне з найчастіших питань, з яким стикаються іноземні покупці, - це оформлення права власності на придбану нерухомість. Очевидним відповіддю є «на своє ім'я», але є багато факторів, які варто розглянути при плануванні купівлі нерухомості в США.

 

Якщо іноземний покупець записує нерухомість на своє ім'я, гарною новиною є те, що при подальшому продажі цієї власності прибуток оподатковуватиметься за ставкою довгострокового приросту капіталу в розмірі 15%, за умови, що об'єкт знаходився у власності більше одного року. Однак, якщо мова заходить про податок на спадщину, якщо на момент смерті іноземного покупця він володіє нерухомістю в США, вартість такої нерухомості понад $ 60,000 оподатковується у розмірі 45%.

 

Податкові норми відрізняються для податкових резидентів США, власників «зелених карт» і американських громадян. На даний момент, податкова пільга для громадян США та іноземців-резидентів становить $2 мільйони. Тобто, якщо вартість їх активів на момент смерті становить менше $2 мільйонів, з них не сплачується податок на спадщину. Також громадяни США і власники «зелених карт» можуть залишити своє майно чоловікові/дружині без сплати податку.

 

Інша пастка: якщо власник-іноземець вчасно подає податкові декларації в США відносно орендної діяльності (дохід або збитки), він має право зробити спеціальне виключення, відоме як «виняток-вирахування». Таке виключення дозволяє йому подавати відомості про орендну дохід за вирахуванням всіх витрат, пов'язаних з нерухомістю (відсотки, податки, зміст, амортизація, і т.д.). Однак, якщо не громадянин США не подає податкові декларації вчасно, він втрачає цю можливість отримати «виняток-вирахування», і буде зобов'язаний сплатити федеральний прибутковий податок у розмірі 30% від загальної суми орендного доходу, без вирахування будь-яких комерційних витрат.

 

Іншими словами, якщо іноземець - власник нерухомості в США, яка здається, - з будь-якої причини не подає податкові декларації (наприклад, він втрачає гроші і не бачить сенсу подавати щорічну декларацію), у нього або неї будуть великі проблеми. Що ще гірше, коли він буде продавати свою нерухомість, він не буде мати права на використання будь-яких таких попередніх збитків з метою зменшення суми доходу з продажу, так як про ці збитки не повідомлялось належним чином в податкову службу. Це суворий закон, але таким чином податкова служба досягає дотримання податкового законодавства. 

 

Щоб уникнути цих проблем, ми працюємо з досвідченими податковими юристами і бухгалтерами, які спеціалізуються на плануванні операцій з нерухомістю від імені іноземних покупців. 

 

IV. Що ще врахувати іноземним покупцям

 

Незважаючи на те, що немає жодних обмежень щодо придбання нерухомості в США іноземними громадянами, існують обмеження щодо щорічного терміну їх перебування на території США. Традиційна програма «Відмова від Віз», яка діє для більшості європейців, дозволяє їм перебувати на території США не більше 90 днів. Ті, хто бажає залишитися на період від 90 днів до 6 місяців, повинні мати візу B2. Для її отримання заявнику необхідно довести наявність відповідних коштів для проживання на території США на даний період.


Імміграційне законодавство Флориди виконується суворо. Ті, хто претендує на отримання «зеленої карти» від Флориди, яка дасть їм право жити і працювати в цьому штаті, піддаються ретельному вивченню з боку Служби імміграції та натуралізації, особливо якщо вони хочуть відкрити свою справу. Щоб отримати більше інформації, Ви можете відвідати розділ імміграційне законодавство.

 

 

Питання та відповіді

  

ar136240027056011

Чи потрібно мені перебувати в США, щоб придбати нерухомість?

 

Ні, весь процес може бути здійснений з-за кордону за допомогою місцевого юриста у Флориді. Вам тільки потрібно буде відвідати будь консульство США, щоб завірити декілька документів.

 

Яким чином я можу зареєструвати право власності у Флориді?

 

Ви можете записати нерухомість на своє ім'я, на сім'ю або на групу осіб. Ви також можете розмістити нерухомість у власності корпорації, партнерства або трасту.

 

Мені краще придбати будинок або квартиру?

 

Це залежить від Ваших вподобань. Як правило, будинок дає Вам більше особистого простору і роздолля, і прекрасно підходить для сімейного оточення або розваг на воді. З квартир відкриваються прекрасні види, і їх легше утримувати - ідеально для власників-мандрівників.

 

Чи є торг?

 

Так, за всіма цінами завжди є торг. У багатьох випадках ви можете отримати значну знижку на деякі позиції. За іншими позиціями, включаючи заставлене майно та угоди без покриття, ціни вже істотно нижче ринкових.

 

Хто оплачує Ваші послуги з супроводу угод з нерухомістю?

 

Всі комісії за продаж нерухомості сплачує продавець/власник нерухомості. Іншими словами, ми будемо працювати на вас, але отримаємо компенсацію від брокера з нерухомості продавця.

 

Які ще витрати пов'язані з придбанням нерухомості?

 

Крім вартості самої покупки, тим, хто купує за готівку, слід розраховувати на витрати на реєстрацію угоди/права власності у розмірі від 1% до 5% від вартості покупки.

 

Коли я куплю будинок в Маямі, які щорічні витрати мене чекають?

 

В якості власника, Ви будете відповідати за три основні види витрат. Перший - це щомісячний внесок в асоціацію власників будинків/квартир, який відрізняється залежно від місця проживання. Другий - це щорічний міський/окружний податок, який становить від 1.8% до 2% від ринкової вартості нерухомості. І останнє - вам необхідно застрахувати нерухомість.

 

Щоб отримати більше інформації про придбання або оренду власності в Маямі, або щоб поговорити з одним з наших юристів, Ви можете зв'язатися з нами в будь-який час.

 

Маямі пропонує широкий спектр вигідних ділових можливостей, включаючи франшизи, будівництво нерухомості, ресторани, заправні станції, автосалони, перукарні і спа, і багато іншого. Будь ласка, звертайтеся до нас, якщо Ви хочете дізнатися більше про бізнес-інвестування.