Є багато причин мати свій бізнес в Маямі, а для цього є безліч інвестиційних можливостей, включаючи готелі, ресторани та будівництво нерухомості. Одна із вагомих причин для інвестицій – це так звана «інвестиційна віза ЕВ-5», по якій іноземний інвестор (та найближчі члени його родини) можуть отримати паспорт США.

 

Флорида може запропонувати низку податкових переваг для бізнесу різних розмірів, що дуже зручно. Ставка податку на прибуток підприємств у Флориді складає всього 5,5% і є однією із найнижчих у країні. Крім цього, відсутність будь-яких місцевих або державних податків на прибуток фізичних осіб знижує загальні витрати на оплату праці.

 

Почати новий бізнес або придбати існуючий

 

How-to-Keep

Як правило, придбання вже існуючого бізнесу розглядається як переважний варіант для інвестування завдяки наявності у компанії репутації, частки на ринку та бази клієнтів. Тим не менш, знайти таку компанію нелегко. Як правило, починати слід з найму досвідчених брокерів, які (а) знайдуть для Вас відповідну можливість; та (б) проведуть комплексну юридичну експертизу (докладний аналіз правового та фінансового стану компанії за останні 3-5 років). Такий незалежний аналіз надасть Вам змогу оцінити рентабельність компанії та її ринкову вартість.

 

Починаючи свій власний бізнес, Ви наражаєтесь на ризик та витрачаєте більше часу. В першу чергу Вам необхідно буде провести дослідження того, чи існує ринок для товарів або послуг, які Ви збираєтеся запропонувати, а також наявності конкурентів. Далі Вам потрібно буде створити інфраструктуру бізнесу, включаючи створення нової юридичної особи, підбір придатного приміщення, наймання персоналу та початок роботи. На щастя, цінова політика ринку нерухомості (як для оренди, так і для купівлі) у Флориді зараз набагато більш прийнятна, ніж в інших регіонах країни, а вибір розташування більш ніж достатній, що гарантує Вам успіх за умови унікальної бізнес-ідеї.

 

Франшиза - популярний варіант

 

Fotolia

Франшиза – це ділова практика використання успішної бізнес-моделі іншої компанії. Існують франшизи середнього розміру, такі, як ресторани, заправні станції та автосалони, а є і великі франшизи – готелі, спа та лікарні. Фактично, понад 40% роздрібних покупок в США здійснюються в магазинах, які працюють по франшизі.

 

Варто відмітити, що франшиза є особливо цікавим варіантом для іноземних інвесторів, які бажають відкрити свій бізнес. По-перше, протягом перших п’яти років після відкриття, на ринку залишається в три рази більше франшиз, ніж інших нових бізнес-проектів, що є вагомим показником для тих, хто переїжджає на підставі візи EB-5. По-друге, для забезпечення Вашого успіху компанія подбає про обладнання того приміщення, яке Ви підібрали, про навчання співробітників та впровадження процесів обслуговування клієнтів та управління, що буде входити у вартість франшизи.  

 

Інвестування у нерухомість

 

Property-Buyers

Нерухомість та керування нерухомістю стають все більш популярними серед іноземних інвесторів, які переїжджають до Флориди. Деякі вкладають кошти у недооцінену та аварійну нерухомість, в тому числі незатребувану нерухомість, яка закладена у банках, потім ремонтують цю власність та або перепродають її, або здають внайми. Інші купують декілька квартир на березі океану, здають їх та керують нерухомістю. В будь-якому випадку, інвестиції у нерухомість можуть, безсумнівно, бути прибутковим бізнесом.

 

 

Останнє, але не менш важливе

 

Accountant Service

Для організації рентабельного бізнесу в Маямі вам знадобляться професіонали у цій сфері, включаючи юристів, бухгалтерів, брокерів і агентів з нерухомості, які будуть супроводжувати весь процес. Дуже доречно, що «Маямі Лайф, Інк.» тісно співпрацює з кращими юристами в сфері імміграційного, корпоративного та податкового права, а також з брокерами з нерухомості, щоб гарантувати забезпечення всіх Ваших ділових потреб. В якості консультантів, ми координуємо всю діяльність для Вашої зручності. Ми - «єдине вікно» на шляху до Вашої мети.