Починаючи від зарахування Ваших дітей у літні табори і університети, і закінчуючи наданням ВІП-автомобілів і яхт, ми надаємо консьєрж-послуги високої якості для задоволення ділових і життєвих потреб наших клієнтів - від повсякденних до виняткових.

 

Табори

 

Summer CampНайкраща можливість для Ваших дітей вивчити англійську мову і познайомитися з американською культурою - це записати їх у будь-який табір за Вашим вибором: теніс, мистецтво і ремесла, мореплавання та багато інших. Звичайно, у всіх таборах розмовляють англійською, що дає Вашій дитині можливість навчитися говорити англійською побіжно і без акценту всього за одне літо в прекрасному Маямі.

 

Університети

 

universit

Диплом американського університету, або отримання наукового ступеня, може відкрити багато дверей, як у США, так і за кордоном. Саме тому багато студентів обирають навчання в США. Цей досить довгий процес включає проходження різних тестів, таких, як Тест з Англійської в Якості Іноземної Мови (TOEFL) та вступний тест в коледж (SAT), а також отримання студентської візи.

 

«Маямі Лайф, Інк.» може допомогти Вам з підготовкою і заповненням всіх необхідних документів для зарахування до обраних Вами університетів, а також для отримання діючої студентської візи.